Jubileuszowy, 10. Bieg Kobiet w Grudziądzu zaliczony! W Parku Miejskim było radośnie, kolorowo i sportowo

Płeć piękna to ma energię! W samo południe w niedzielę (12 marca) panie wystartowały w 10. Biegu Kobiet w Grudziądzu. Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku przygotował energetyczną, barwną imprezę!

Solidna rozgrzewka odbyła się w rejonie ulic Cegielnianej, Parkowej i Wigury, po czym biegaczki udały się na start. Ważna była rywalizacja na trasie, ale przede wszystkim – sam udział i dotarcie do mety w swoim tempie. I bardzo istotny był występ w pomysłowym stroju! Ale co najważniejsze – na trasie biegło się z humorem. Było wesoło w dużej mierze za sprawą Didżeja 100bbe czyli Artura Stobbe.

Okolicznościowe medale Biegu Kobiet 2023 będą świetną pamiątką udziału w tej imprezie.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jubileuszowy, 10. Bieg Kobiet w Grudziądzu zaliczony! W Parku Miejskim było radośnie, kolorowo i sportowo

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu