Boisko Klubu Sportowego Stal w Grudziądzu ma automatyczny system nawadniania murawy. Wzrósł komfort treningów piłkarzy

W stadion Stali zainwestowano 100 tysięcy zł. Obiekt stał się bardziej funkcjonalny. Skorzystają piłkarze pierwszej drużyny i trenująca tam młodzież. W lepszych warunkach rozgrywane będą mecze.

Montaż profesjonalnego, automatycznego systemu podlewania murawy był pilnie potrzebny. Zainstalowane zostały zraszacze. Boisko piłkarskie przy al. Sportowców może być teraz automatycznie nawadniane, przez co znacznie poprawią się warunki treningowe. Można dzięki temu obniżyć koszty. Wzrośnie efektywność utrzymania obiektu.

Wartość inwestycji w Klubie Sportowym Stal wyniosła 100 tysięcy złotych, z czego 40 tysięcy złotych Grudziądz pozyskał z Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu „Kujawsko Pomorskiej Małej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2023”. Pozostałą część kosztów – 60 tysięcy złotych – poniosło miasto.

Inwestycja została już odebrana.

– Zależy nam na rozwoju wszystkich części miasta dlatego bardzo ważne jest, że także na osiedlu Mniszek realizowane są różnego rodzaju inwestycje – podkreśla Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza. – Modernizacja boiska piłkarskiego była możliwa dzięki zaangażowaniu władz miasta, Urzędu Marszałkowskiego, Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku i Klubu Sportowego Stal, za co serdecznie dziękuję. Słowa podziękowania kieruję też w stronę wykonawcy tej modernizacji.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Boisko Klubu Sportowego Stal w Grudziądzu ma automatyczny system nawadniania murawy. Wzrósł komfort treningów piłkarzy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu