Cezar Sidya, lekkoatleta Olimpii Grudziądz jest powołany do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w Jerozolimie! Rozpoczęły się dziś

Zaliczył wysokość 2,12 m w skoku wzwyż podczas mityngu w Słupsku. Uzyskał minimum na mistrzostwa Europy w kategorii wiekowej U-20. Teraz powalczy w jego największej do tej pory imprezie sportowej.

Cezar Sidya z Olimpii Grudziądz to jeden z najbardziej utalentowanych, polskich skoczków wzwyż młodego pokolenia.

Jeszcze pod koniec maja, podczas mityngu 600-lecia Łodzi Sezar Sidya skoczył 2,02 m. i zajął 4. miejsce.

Ten utalentowany lekkoatleta Olimpii Grudziądz poczynił w ostatnich miesiącach duże postępy. Po uzyskaniu minimum na mistrzostwa Europy: 2,12 m. otrzymał nominację na start w tej wielkiej imprezie sportowej. Jest powołany do reprezentacji Polski na 27. Mistrzostwa Europy w kategorii U-20, które już rozpoczęły się w Jerozolimie. Wielkie gratulacje! Trzymamy kciuki za znakomity wynik Cezarego Sidyi!   2,12 m to jego rekord życiowy. Oby go pobił!

Kadra Polski U-20 już jest na Givat Ram Stadium – Hapoel Katamon. Cała reprezentacja Polski liczy 70 zawodników.

ME w Jerozolimie potrwają od 7 do 10 sierpnia.

(marz)

Polscy zawodnicy są na stadionie w Jerozolimie, gdzie rozpoczynają walkę w mistrzostwach Europy.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Cezar Sidya, lekkoatleta Olimpii Grudziądz jest powołany do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w Jerozolimie! Rozpoczęły się dziś

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu