Zdobyła srebro mistrzostw Europy w keirinie! Wcześniej „wykręciła” brąz w sprincie drużynowym. Urszula Łoś (Stal Grudziądz) znakomicie walczy w Monachium

Urszula Łoś, zawodniczka ALKS Stal Grudziądz, wywalczyła drugi medal w rozgrywanych w Niemczech mistrzostwach Europy w kolarstwie torowym. Tym razem zdobyła srebro w keirinie!

Od lewej: wicemistrzyni Europy Urszula Łoś (ALKS Stal Grudziądz), mistrzyni Europy Lea Sophie Friedrich i Olena Starikowa, brązowa medalistka ME – najlepsza trójka w keirinie.

Na welodromie w Monachium (Niemcy)  trwają mistrzostw Europy w kolarstwie torowym. Urszula Łoś , czołowa zawodniczka ALKS Stal Grudziądz, po raz drugi stanęła na podium i po raz drugi zdobyła medal. Najpierw wywalczyła brązowy medal w drużynie sprinterskiej (12 sierpnia) z Marlena Karwacką i  Nikolą Sibiak.

We wtorek (16 sierpnia) Urszula Łoś „wykręciła” indywidualnie srebro w keirinie! Złoty medal wywalczyła Lea Sophie Friedrich (Niemcy) a brązowy Olena Starikowa z Ukrainy. Druga z Polek, Marlena Karwacka zajęła w keirinie 8. miejsce.

(marz)

Urszula Łoś (ALKS Stal Grudziądz) – brązowa medalistka mistrzostw Europy w sprincie drużynowym i srebrna medalistka ME w keirnie.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zdobyła srebro mistrzostw Europy w keirinie! Wcześniej „wykręciła” brąz w sprincie drużynowym. Urszula Łoś (Stal Grudziądz) znakomicie walczy w Monachium

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu