Dwa gole Stanisławskiego! Olimpia Grudziądz na wyjeździe w Stargardzie wygrała z Błękitnymi 4:0! Jest na 1. miejscu w III-ligowej tabeli

Cztery bramki zdobyli grudziądzcy piłkarze na boisku w Stargardzie, a gospodarze ani jednej. Drużyna biało-zielonych odzyskała fotel lidera rundy jesiennej w III lidze, grupy drugiej.

Szymon Stanisławski zdobył dla Olimpii Grudziądz dwie bramki w drugiej połowie meczu w Stargardzie.

Bramki kolejno dla Olimpii Grudziądz zdobyli: 44’ Winsztal, 49’ Rogala, 65’ Stanisławski, 79’ Stanisławski.

Teraz czeka jeszcze Olimpię Grudziądz mecz na swoim boisku19 listopada z Gedanią Gdańsk.  Łatwo nie będzie, bo to drużyna, którą Olimpia właśnie zdetronizowała i gdańszczanie na pewno zechcą pokazać, kto jest lepszy.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dwa gole Stanisławskiego! Olimpia Grudziądz na wyjeździe w Stargardzie wygrała z Błękitnymi 4:0! Jest na 1. miejscu w III-ligowej tabeli

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu