Ekipa kolarska Stali Grudziądz już jest na torze w Tel Awiwie, gdzie od wtorku powalczy w mistrzostwach świata

Mistrzostwa Świata Juniorów w kolarstwie torowym rozgrywane będą od 23 do 27 sierpnia w Tel Awiwie w Izraelu. Walczyć w nich będą zawodnicy ALKS Stal Grudziądz.  

Ekipa Stali Grudziądz na welodromie w Tel Awiwie, z flagą naszego województwa.

Już są w Tel Awiwie zawodnicy ALKS Stal Grudziądz, którzy wystartują w mistrzostwach świata: Maja Tracka, Eliza Rabażyńska, Zuzanna Chylińska, Natalia Głowacka, Gracjan Dąbrowski i Radosław Laskowski. Rywalizacja w Izraelu rozpocznie się 23 sierpnia (wtorek).

Stal Grudziądz dziękuje za wsparcie Urzędowi Marszałkowskiemu  Województwa Kujawsko-Pomorskiego, co w ogóle umożliwiło wyjazd naszych zawodników na mistrzostwa świata. Grudziądzcy zawodnicy zamierzają walczyć jak tylko mogą najlepiej.

(marz)

Reprezentacja ALKS Stal Grudziądz na mistrzostwa świata juniorów w kolarstwie torowym w Tel Awiwie.
Tor kolarski w Tel Awiwie (Izrael).

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ekipa kolarska Stali Grudziądz już jest na torze w Tel Awiwie, gdzie od wtorku powalczy w mistrzostwach świata

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu