Gdańska Energa SA sponsorem piłkarzy Olimpii Grudziądz SA? Wszystko wskazuje, że tak! Decyzja zapadnie w piątek

Są duże szanse na rozpoczęcie współpracy Energi SA z drużyną piłkarską Olimpii Grudziądz. W grudniu ub.r. grudziądzki radny Sławomir Szymański spotkał się w Gdańsku z Adrianną Sikorską, wiceprezesem zarządu Energi Grupy Orlen. Dziś pani Adrianna Sikorska zawita do Grudziądza.

– Otwarta jest droga do rozpoczęcia współpracy Energi SA Gdańsk z Olimpią Grudziądz – zapowiadał Sławomir Szymański, przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Grudziądzu po wizycie w Gdańsku.

Energa SA buduje w Grudziądzu elektrownię gazowo-parową i to jest dobry punkt wyjścia do rozmów o sponsorowaniu miejscowego klubu sportowego. Czy Energa wejdzie w nazwę, czy będzie sponsorem strategicznym? To się okaże.

10 marca w grudziądzkim Ratuszu odbędzie się spotkanie wiceprezes Energi SA Gdańsk Adrianny Sikorskiej z przedstawicielami władz miasta i Olimpii. Otwarta jest więc droga do rozpoczęcia współpracy Energi SA Gdańsk z Olimpią Grudziądz. Czy zostanie przypieczętowana? Dziś się przekonamy.
Radni Koalicji Obywatelskiej komentowali niedawno szanse na sponsorowanie Olimpii przez Energę SA podnosząc kwestię skali tego wsparcia finansowego. Tomasz Smolarek – szef Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej mówił m.in., że skoro miasto zdobyło się na dokapitalizowanie piłkarzy Olimpii SA kwotą w granicach 1 miliona złotych to wręcz nie wypadałoby potężnej Enerdze finansować grudziądzkiej drużyny zawodowej w mniejszym wymiarze finansowym. Jakie decyzje zapadną – poinformujemy.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Gdańska Energa SA sponsorem piłkarzy Olimpii Grudziądz SA? Wszystko wskazuje, że tak! Decyzja zapadnie w piątek

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu