Gala Klubu Wioślarskiego Wisła Grudziądz w marinie. Sezon podsumowany. Puchary wręczone. Był tort w barwach klubowych! (zdjęcia)

Najlepsi wioślarze otrzymali puchary, wyróżniono osoby wspierające klub. Bywały lepsze sezony w Klubie Wioślarskim Wisła, ale jednak jest to jeden z nielicznych klubów sportowych, który ma w swoich szeregach dwóch olimpijczyków.

Gala KW Wisła zorganizowana została w grudziądzkiej marinie. O osiągnięciach zawodników mówił prezes klubu Henryk Wichrowski

Tradycyjnie już czołowi wioślarze otrzymali Puchary Prezesa KW Wisła Grudziądz Henryka Wichrowskiego. Specjalnie na galę wioślarską przygotowano tort w barwach KW Wisła: czerwonym, białym i niebieskim.

Najlepsi obecnie wioślarze Wisły Grudziądz Marta Wieliczko i Mateusz Wilangowski nie mogli uczestniczyć w gali w marinie. Objęci są programem szkoleniowym kadry Polski. Mateusz Wilangowski do 13 listopada przebywa na zgrupowaniu szkoleniowym kadry narodowej seniorów (grupa wioseł długich mężczyzn) w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Gala Klubu Wioślarskiego Wisła Grudziądz w marinie. Sezon podsumowany. Puchary wręczone. Był tort w barwach klubowych! (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu