Gratulacje i upominki prezydenta Grudziądza dla uczniów SP nr 20 za zwycięstwo w Kujawsko-Pomorskich Igrzyskach Dzieci: – Jesteście najlepsi!

Wielki sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 20 – wygranie Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Dzieci – docenił prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Najlepszych w całym województwie młodych sportowców odwiedził w ich szkole i wręczył upominki.

Nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia grupy uczniów SP nr 20 – zwycięzców igrzysk – z Maciejem Glamowskim, prezydentem Grudziądza i nauczycielami.

Pierwszy raz w historii uczniowie grudziądzkiej szkoły okazali się najlepsi w całym naszym województwie! Wygrali Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Dzieci we współzawodnictwie sportowym (w klasyfikacji za 2021 rok).

W igrzyskach tych rywalizowali uczniowie klas 4-6. Utalentowani sportowcy z „dwudziestki” najpierw okazali się bezkonkurencyjni w Grudziądzu, a następnie pokonali wszystkich rywali  w całym województwie.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski odwiedził walecznych, zdolnych sportowców w ich szkole. W auli, w obecności dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 20, złożył wielkie gratulacje za historyczny wyczyn i wręczył upominki. Na ten sukces złożyła się ambitna, ciężka praca i treningi około 70 zawodników, startujących w różnych dyscyplinach sportowych, a także ich nauczycieli oraz wsparcie rodziców.

– Grudziądz stoi sportem a te sukcesy uczniów odnoszone w wielu dyscyplinach pokazują, że mamy w naszym mieście rzesze utalentowanych młodych sportowców – podkreśla Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Szacunek dla wyczynu uczniów Szkoły Podstawowej nr 20, którzy okazali się najlepsi w całym regionie.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Gratulacje i upominki prezydenta Grudziądza dla uczniów SP nr 20 za zwycięstwo w Kujawsko-Pomorskich Igrzyskach Dzieci: – Jesteście najlepsi!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu