Grudziądzanin Cezar Sidya wywalczył brązowy medal Halowych Mistrzostw Polski U23! W skoku wzwyż zaliczył wysokość 2.10 m (zdjęcia)

Cezar Sidya zajął też wysokie, piąte miejsce w klasyfikacji seniorskiej.

Mamy w Grudziądzu lekkoatletyczny talent! Cezar Sidya pokonał wysokość 2.10 m. (SB). Gdyby zaliczył wysokość 2.14 m., a stać go na to, zdobyłby srebro MP U23 i medal w klasyfikacji seniorów. Niemniej i tak występ w mistrzostwach kraju trzeba uznać za bardzo udany, a zdobycie trofeum – medalu Halowych Mistrzostw Polski to sukces! Wielkie gratulacje.

Mistrzostwa Polski odbyły się w hali w Toruniu. Inny zawodnik Olimpii Grudziądz Jakub Augustyniak startował w finale biegu na 800 m. i zakończył rywalizację na ósmym miejscu. Brawo.

(marz)

Medalistów w konkurencji skok wzwyż dekorował prezydent Torunia Michał Zaleski (z lewej).

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzanin Cezar Sidya wywalczył brązowy medal Halowych Mistrzostw Polski U23! W skoku wzwyż zaliczył wysokość 2.10 m (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu