Grudziądzanin Cezar Sidya wywalczył dziś złoty medal w skoku wzwyż Akademickich Mistrzostw Polski! Zaliczył wysokość 208 cm. Zdobył też brąz w sztafecie 4×100 m

Akademickie Mistrzostwa Polski odbywają się w Białymstoku. Cezar Sidya reprezentuje Politechnikę Gdańską.

Uzyskał też kwalifikacje w skoku w dal. W tej dyscyplinie specjalistą był jego ojciec, Marek Sidya, kiedy trenował lekkoatletykę w Olimpii Grudziądz. – Właśnie w skoku w dal wywalczyłem złoto Akademickich Mistrzostw Polski i też na stadionie w Białymstoku – komentuje szczęśliwy ojciec świeżo upieczonego akademickiego mistrza Polski w skoku wzwyż – Cezara Sidyi, który też jest zawodnikiem GKS Olimpia Grudziądz.

W AMP Cezar Sidya biegł też w sztafecie 4×100 m i (też w barwach Politechniki Gdańskiej) wywalczył z kolegami brązowy medal.

Gratulacje!

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzanin Cezar Sidya wywalczył dziś złoty medal w skoku wzwyż Akademickich Mistrzostw Polski! Zaliczył wysokość 208 cm. Zdobył też brąz w sztafecie 4×100 m

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu