Grudziądzanin – sensei Janusz Kalamarski pozytywnie zaliczył test egzaminacyjny na stopień mistrzowski Yodan (4 dan)! Szkoli innych i sam się wciąż doskonali. Brawo!

Egzaminowała go bardzo wymagająca komisja, którą kierował dyrektor IKO (Międzynarodowej Organizacji Karate) Kyokushinkaikan Shihan Katsuhito Goray (7 dan).

Janusz Kalamarski przez wiele lat wyszkolił w trudnym karate kyokushin w Grudziądzu setki jeśli nie tysiące dzieci i młodzieży. Jest dla nich przykładem, że w życiu trzeba podążać za swoimi marzeniami i walczyć o ich urzeczywistnienie. Uczył ich, że nigdy nie należy się poddawać.

Sam pokazuje, że doskonalić się trzeba przez całe życie i osiągać wielkie cele. Budujący przykład.

GRATULACJE!

(marz)

Grudziądzanin JANUSZ KALAMARSKI – 4. dan w karate kyokushin.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzanin – sensei Janusz Kalamarski pozytywnie zaliczył test egzaminacyjny na stopień mistrzowski Yodan (4 dan)! Szkoli innych i sam się wciąż doskonali. Brawo!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu