Jezioro Rudnickie miejscem zmagań żeglarzy w Regatach „Błękitna Wstęga JRW”. Najlepszy był jacht Kismet

Załoga z Marcinem Schimmepfennigiem wygrała tegoroczne Regaty „Błękitna Wstęga JRW” o Puchar Prezydenta Grudziądza. Żeglarze rywalizowali na Jeziorze Rudnickim Wielkim.

Rozegrane zostały jubileuszowe, piąte z kolei Regaty „Błękitna Wstęga JRW”. Bazą była przystań żeglarska Bractwa Wodniaków.  Odbyły się cztery wyścigi. Wiatr wiał słabo.

Rywalizacja na jeziorze Rudnickim Wielkim toczyła się o Puchar Prezydenta Grudziądza. Najlepsza okazała się załoga jachtu Kismet.  Sternikiem  był  Marcin Schimmelpfennig i to on odebrał z rąk prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego puchar zwycięzcy i Błękitną Wstęgę (zwycięzca na zdjęciu powyżej).

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jezioro Rudnickie miejscem zmagań żeglarzy w Regatach „Błękitna Wstęga JRW”. Najlepszy był jacht Kismet

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu