IX Kryterium Uliczne o Puchar Prezydenta Grudziądza już 5 sierpnia! Wystartuje także ekipa ALKS Stal. Które ulice będą wyłączone z ruchu?  

Kolarze z całej Polski ścigać się będą w piątek (5 sierpnia) na szosach naszego miasta w godz.13.00-18.00. Będą utrudnienia w ruchu.

Jest to zarazem XIX Memoriał Szymona Wołocha i eliminacje do mistrzostw Polski w kryterium ulicznym dla kobiet open.  

Już od godz. 12.00 zmianie ulegnie stała organizacja ruchu na ul. gen. Józefa Hallera (od ul. Bora-Komorowskiego do ul. Solidarności). Odcinek ten zostanie całkowicie wyłączony z użytkowania.

W ramach zmian w stałej organizacji ruchu na ul. Smoleńskiego wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy z wjazdem i wyjazdem od strony ul. Chopina. Podobna zmiana zostanie wprowadzona na ul. Cmentarnej, gdzie ruch realizowany będzie od strony ul. Parkowej i al. Żwirki. Wyłączone zostaną również przejścia dla pieszych zlokalizowane na zamkniętym dla ruchu odcinku drogi.

Kierowcy będą mogli korzystać z alternatywnych dróg objazdowych m.in. ulicami: Parkową, Drogą Łąkową, Peszkowskiego, Kasprowicza, Konarskiego.

Zmiany w stałej organizacji ruchu obowiązywać będą do godz. 18:00.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

IX Kryterium Uliczne o Puchar Prezydenta Grudziądza już 5 sierpnia! Wystartuje także ekipa ALKS Stal. Które ulice będą wyłączone z ruchu?  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu