Maja Tracka (Stal Grudziądz) rozpędzona, nie do zatrzymania! Zdobyła srebro mistrzostw świata juniorów w konkurencji omnium (zdjęcia)

Od 23 sierpnia trwają w Tel Awiwie Mistrzostwa Świata Juniorów w Kolarstwie Torowym. Maja Tracka (Stal Grudziądz) wywalczyła srebrny medal w konkurencji omnium. Przegrała tylko z Francuzką. Wcześniej zdobyła złoto w scratchu.

Maja Tracka (pierwsza z lewej) wywalczyła srebrny medal w omnium podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Izraelu.

Po raz drugi Maja Tracka stanęła na podium MŚJ, zdobywając tym razem tytuł wicemistrzyni świata. Wcześniej, w pierwszym dniu Mistrzostw Świata Juniorów w Izraelu Maja Tracka zdobyła złoto w wyścigu scratch.

Oprócz niej w Tel Awiwie walczą także zawodnicy ALKS Stal Grudziądz:  Eliza Rabażyńska, Zuzanna Chylińska, Natalia Głowacka, Gracjan Dąbrowski i Radosław Laskowski.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Maja Tracka (Stal Grudziądz) rozpędzona, nie do zatrzymania! Zdobyła srebro mistrzostw świata juniorów w konkurencji omnium (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu