Maja Tracka, zawodniczka ALKS Stal Grudziądz wywalczyła w Portugalii mistrzostwo Europy do lat 23 w scratchu

W mistrzostwach Europy w Anadii walczy 6 zawodników ALKS Stal Grudziądz. ME potrwają do 16 lipca. Złoto zdobyła Maja Tracka pokonując silne rywalki: M. Perkins – reprezentantkę Wielkiej Brytanii i Francuzkę C. Marchand.

Maja Tracka z ALKS Stal Grudziądz (w środku) ze złotym medalem mistrzostw Europy. Wygrała wyścig scratch przed Brytyjka i Francuzką.

W kadrze narodowej na mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym w Anadii (Portugalia) rozgrywanych od 11 do 16 lipca są zawodnicy Stali: w gronie juniorek – Eliza Rabażyńska (wyścig scratch i madison), Natalia Walecka (sprint, sprint drużynowy i keirin), Natalia Głowacka (sprint i sprint drużynowy), Nikola Jankowska (sprint drużynowy i 500 m.).

W gronie juniorów: Igor Włodarczyk (wyścig drużynowy 4 000 m i madison) i w kategorii U-23 Tomasz Dobrzyński (sprint, sprint drużynowy i keirin).

Wysokie, 5. miejsce w sprincie zajęła reprezentantka Stali Grudziądz Natalia Walecka.

Medal brązowy wywalczyły Polki w sprincie drużynowym (do lat 23) w składzie: Nikola Seremak, Nikola Wielowski i Natalia Wężyk.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Maja Tracka, zawodniczka ALKS Stal Grudziądz wywalczyła w Portugalii mistrzostwo Europy do lat 23 w scratchu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu