Marta Wieliczko i Mateusz Wilangowski – wioślarze Wisły Grudziądz rozpoczęli walkę w mistrzostwach Europy seniorów na Słowenii

Wystartuje 15 polskich osad. Mistrzostwa Europy na torze regatowym w Bled potrwają od 25 do 28 maja.

Marta Wieliczko, wioślarka KW Wisła Grudziądz, podczas treningu w Lake Bled (Słowenia). Fot. Julia Kovacic

Marta Wieliczko (powołana na ME w kategorii wioseł krótkich) w czwartek walczy w przedbiegach – w dwójce podwójnej o godz. 10.10 i w jedynce o godz. 11.50.

Wioślarz Mateusz Wilangowski (Wisła Grudziądz) został powołany na mistrzostwa Europy w kategorii wioseł długich. Wystartuje w osadzie w składzie: Ł. Posyłajka, M. Wilangowski, M. Burda, E. Jackowiak (M4-).

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Marta Wieliczko i Mateusz Wilangowski – wioślarze Wisły Grudziądz rozpoczęli walkę w mistrzostwach Europy seniorów na Słowenii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu