Mateusz Rudyk z ALKS Stal Grudziądz czwarty na świecie w sprincie! Martwi się, że nie starczyło sił na medal…

Grudziądzki kolarz torowy Mateusz Rudyk zakwalifikował się do ścisłej, czołowej czwórki w sprincie podczas mistrzostw świata we Francji. Rywale byli bardzo silni. Nie wywalczył miejsca na podium.

Mateusz Rudyk (ALKS Stal Grudziądz) awansował do czołowej czwórki na świecie w sprincie.
Mistrzostwa świata na welodromie de Saint-Quentin-en Yvelines dobiegły końca. – Mimo wszystkich sił jakie włożyłem starczyło to na 4. miejsce… Z jednej strony cieszy mnie fakt, że wróciłem do czołówki na świecie ale z drugiej strony szkoda, że zabrakło sił na medal – podsumował swój występ Mateusz Rudyk. – Dużo pracy przede mną ale wierzę, że wrócę w końcu na podium mistrzostw świata. Jestem czwartym sprinterem na świecie to koniec końców nie aż tak źle?

Na pewno żal, że nie udało się zdobyć medalu, ale fakt awansu do najlepszej czwórki świata sprinterów torowych to przecież ogromny wyczyn!

(marz)

Mateusz Rudyk podczas mistrzostw świata w kolarstwie torowym we Francji.
Mateusza Rudyka dopingowali podczas mistrzostw świata kibice z naszego regionu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Mateusz Rudyk z ALKS Stal Grudziądz czwarty na świecie w sprincie! Martwi się, że nie starczyło sił na medal…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu