Na Bieg dla WOŚP w Grudziądzu zaprasza Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku z firmą WB Timing. Zapisy do 15 stycznia

Bieg odbędzie się 28 stycznia na Plaży Miejskiej w Rudniku z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Start o godzinie 11.00.

Biegacze mają do pokonania trasę 4,5 km. Wpisowe (60 zł od osoby) w całości przeznaczone zostanie na szczytny cel biegu. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na wsparcie diagnostyki i leczenia płuc pacjentów po przebytej chorobie Covid- 19.

Dla wszystkich uczestników przygotowane są medale i upominki. Jak co roku podczas masowego  biegu można liczyć na atrakcje i możliwości wsparcia zbiórki poprzez zakupy na licytacjach, kiermaszu, w kawiarence i przy różnych atrakcjach na plaży.
Osoby chętne do współpracy przy organizacji biegu zaprasza do kontaktu MORiW.

Zapisy trwają do 15 styczniahttps://wbtiming.pl/WOSP2024

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na Bieg dla WOŚP w Grudziądzu zaprasza Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku z firmą WB Timing. Zapisy do 15 stycznia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu