Na Drodze Granicznej w niedzielę – wyścigi w zawodach Grudziądzki Mistrz Kierownicy. Start pierwszych załóg o godz. 10.30

W niedzielę (9 lipca) o godz. 10.30 wystartują pierwsi uczestnicy drugiej rundy zawodów w ramach Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy. Przewidziany jest m.in. Super Sprint 2023.

Załogi samochodów rywalizować będą na trasie przebiegającej Drogą Graniczną. Będą musiały pokonać pętlę wymagającą nie tylko szybkiej ale sprawnej i zręcznej jazdy oraz dużego refleksu.

Pierwsze starty zaplanowano na godzinę 10.30.

W rywalizacji Super Sprintu 2023 (2. rundy) załogi walczyć będą o mistrzostwa okręgu bydgoskiego PZM.

Imprezę sportową organizuje Automobilklub Grudziądzki pod patronatem Macieja Glamowskiego, prezydenta Grudziądza.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na Drodze Granicznej w niedzielę – wyścigi w zawodach Grudziądzki Mistrz Kierownicy. Start pierwszych załóg o godz. 10.30

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu