Na spotkanie z Henrykiem Szymkowiakiem – pierwszym zawodowym bokserem z Grudziądza, zaprasza 25 maja MKS Start. Wystąpi Edmund Otremba

Mieszka w Szwecji, ale sercem często wraca do Grudziądza. Spotkanie w hali przy ul. Konarskiego będzie przeżyciem dla kibiców boksu ale i dla Henryka Szymkowiaka. Powrócą wspomnienia. Wystąpi grudziądzki wokalista Edmund Otremba, który przed laty też przez pewien czas trenował boks.

Henryk Szymkowiak był pierwszym zawodowym bokserem pochodzącym z Grudziądza, gdzie nauczył się pięściarstwa i toczył w ringu pierwsze walki. Jeszcze jako zawodnik grudziądzki wywalczył tytuł wicemistrza Polski.

Prezes MKS Start Grudziądz Kazimierz Kiczyński zaprasza sympatyków boksu na spotkanie, podczas którego przywołanych będzie wiele wspomnień.

Edmund Otremba dobrze znał Henryka Szymkowiaka. – Spotykaliśmy się czasem, naprawiałem jego samochód. Podczas spotkania w czwartek na pewno zaśpiewam „Apassionatę”, jego ulubioną piosenkę – mówi Edmund Otremba.

Henryk Szymkowiak od dawna nie uprawia wyczynowo boksu, ale jest aktywny, szkoli młodzież. Jego syn poszedł w ślady ojca. Też został bokserem, zdobył nawet wicemistrzostwo Szwecji. Obecnie syn pracuje w Kaliforni dla Mike’a Tyssona.   

Początek – 25 maja (czwartek) o godz. 16.00 w hali Startu przy ul. Konarskiego. Wstęp wolny.

Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na spotkanie z Henrykiem Szymkowiakiem – pierwszym zawodowym bokserem z Grudziądza, zaprasza 25 maja MKS Start. Wystąpi Edmund Otremba

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu