Piłkarze Olimpii Grudziądz zdobyli 6 punktów: 3 za wygrany mecz 4:1 z Unią Solec Kujawski i 3 za walkower ze Świtem Szczecin

Zwycięstwo Olimpii Grudziądz w meczu 20. kolejki III ligi grupy drugiej na swoim stadionie z Unią Solec Kujawski dało biało-zielonym 3 cenne  „oczka”.  Najpierw, w 41. minucie pechowo dla gości padła bramka samobójcza i w ten sposób Olimpia Grudziądz objęła prowadzenie 1:0. Ale miejscowa drużyna nie liczyła na „fuksy” tylko chciała udowodnić, że pewnie wygra mecz zdobywając gole.

Konrad Gutowski strzelił dla Olimpii bramkę w 49. minucie.

W 49. minucie bramkę dla biało-zielonych zdobył Konrad Gutowski, następnie w 63. minucie Amarildo Leirosa junior a w 79. minucie Krzysztof Wicki. Dla Unii Solec gola zdobył Hayashi w 60. minucie.

Także trzy punkty przyniosła grudziądzanom decyzja PZPN, który  zweryfikował mecz Świt Szczecin – Olimpia Grudziądz jako walkower 0:3 na niekorzyść drużyny ze Szczecina. Dlatego, że Świt nie przygotował należycie nawierzchni stadionu do spotkania ligowego i mecz nie mógł się odbyć. Z tego samego powodu 3 punkty walkowerem otrzymała drużyna Zawiszy Bydgoszcz.

Piłkarze Olimpii Grudziądz woleliby te trzy punkty zdobyć zamiast walkowerem – w walce na boisku, ale sytuacja to uniemożliwiła.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Piłkarze Olimpii Grudziądz zdobyli 6 punktów: 3 za wygrany mecz 4:1 z Unią Solec Kujawski i 3 za walkower ze Świtem Szczecin

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu