Olimpia Unia Grudziądz w grupie mistrzowskiej! Zostaje w Lotto Superlidze. Rozegra 3 mecze w swojej hali i 3 wyjazdowe. 5 lutego derby z Bydgoszczą

Finisz w 1. rundzie grudziądzcy tenisiści stołowi mieli fenomenalny. W trzech zwycięskich meczach z najlepszymi ekipami Olimpia Unia zdobyła 7 punktów i na koncie ma w sumie 20 punktów. W rundzie rewanżowej w swojej hali zagra 5 lutego derby z Gwiazdą Bydgoszcz, 10 lutego z Suchedniowem a 26 lutego z Baltą Gdańsk!

Olimpia Unia jest w play off i w grupie mistrzowskiej. Zajmuje 7. miejsce w tabeli LOTTO Superligi (na 14 drużyn).  Teraz na 6 spotkań ligowych 3 rozegra w swojej hali. Szykuje się bardzo dobry tenis stołowy, bowiem Olimpia Unia Grudziądz zagra u siebie z czołowymi ekipami Lotto Superligi.  5 lutego – derby z Bydgoszczą,  10 lutego z Global Pharmą a 26 lutego z KS AZS AWFiS Balta Gdańsk.

Jak Olimpia Unia rzutem na taśmę wdarła się do grupy mistrzowskiej? Pokonała po kolei pierwszą, drugą i czwartą drużynę w tabeli.

Niezwyciężonego (do meczu z Olimpią Unią) – lidera Dekorglass Działdowo grudziądzanie pokonali 3:1.

W kapitalnym derby w Bydgoszczy wygrali 3:2.

Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz – Olimpia-Unia Grudziądz 2:3
Wyniki: Taku Takakiwa – Jeongwoo Park 0:3 (- 5,13,-9), Artur Grela – Ibrahim Gunduz 1:3 (8, -7, -6,-9), Vladislav Ursu – Łukasz Sokołowski 3:0 (7, 8, 7), Takakiwa – Gunduz 2:0 (8,8), Deble: Grela/Ursu – Park/Jan Zandecki 0:2 (-71, -3).

Wcześniej Olimpia Unia pokonała KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:2.

W efekcie grudziądzanie wyprzedzili  w tabeli, dzięki korzystniejszemu bilansowi punktów, Palmiarnię Zielona Góra i są w fazie play off. Olimpia Unia zapewniła sobie utrzymanie w polskiej LOTTO Superlidze!

(marz)

Terminarz rundy rewanżowej grupy mistrzowskiej. Olimpia Unia trzy mecze zagra w swojej hali i trzy na wyjeździe.

3 lutego, godz. 18.00: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – ASTS Olimpia Unia Grudziądz  
5 lutego, godz. 16.00: ASTS Olimpia Unia – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz 
10 lutego, godz. 18.00: ASTS Olimpia Unia – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów  
26 lutego, 16.00: ASTS Olimpia Unia – KS AZS AWFiS Balta Gdańsk  
3 marca, godz. 17.00: Oxynet Jarosław – ASTS Olimpia Unia  
16 kwietnia, godz. 16.00:  KS Dekorglass Działdowo – ASTS Olimpia Unia  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Olimpia Unia Grudziądz w grupie mistrzowskiej! Zostaje w Lotto Superlidze. Rozegra 3 mecze w swojej hali i 3 wyjazdowe. 5 lutego derby z Bydgoszczą

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu