Tenisiści stołowi Olimpii Unii polegli do zera w swojej hali w meczu grupy mistrzowskiej LOTTO Superligi. Suchedniów lepszy w Grudziądzu

Drużyna KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów pokonała w Grudziądzu Olimpię-Unię w spotkaniu grupy mistrzowskiej LOTTO Superligi tenisa stołowego. Gospodarze wystąpili bez koreańskiego lidera co zmniejszyło ich szanse na dobry wynik w tym meczu.

Niemniej pierwsza i trzecia partia spotkania równie dobrze mogła zakończyć się zwycięsko dla grudziądzan. Były bardzo wyrównane a o wygranej gości zdecydowały ostatnie sety.  

ASTS OLIMPIA UNIA GRUDZIĄDZ – KS GLOBAL PHARMA ORLICZ  SUCHEDNIÓW 0:3

WYNIKI:

Jan Zandecki – Daniel Bąk 2:3 (-11, 7, -5, 12, -7)

Ibrahim Gunduz – Kowa Nakamura 0:3 (-2, -9, -19)

Łukasz Sokołowski – Piotr Cyrnek 2:3 (10, -7, -7, 3, -8)

Koreańczyk Park Jeongwoo mógłby pomóc Olimpii Unii w walce w grupie mistrzowskiej. Jednak jego obecność w składzie oznacza większe koszty a Olimpia Unia już ma zapewnioną obecność w LOTTO Superlidze.

Kolejny mecz w grupie mistrzowskiej LOTTO Superligi Olimpia Unia rozegra w swojej hali 26 lutego o godz. 16.00. Rywalem będzie ekipa KS AZS AWFiS Balta Gdańsk. Wstęp bezpłatny.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Tenisiści stołowi Olimpii Unii polegli do zera w swojej hali w meczu grupy mistrzowskiej LOTTO Superligi. Suchedniów lepszy w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu