Opady śniegu sprawiły, że odwołany został dzisiejszy mecz liderów III ligi (2. grupy) Olimpii Grudziądz z Gedanią Gdańsk

Sobotni mecz Olimpii Grudziądz z Gedanią Gdańsk został przełożony. Z powodu opadów śniegu boisko nie spełniało regulaminowych wymogów. W najbliższym czasie poznamy nowy termin tego spotkania na szczycie III ligi.

Piłkarze Olimpii Grudziądz wybiegli dziś (19 listopada) na rozgrzewkę przed meczem, jednak  spotkanie III ligi drugiej grupy nie mogło się odbyć. Czyszczenie murawy ze śniegu nie powiodło się, tym bardziej, że opady nie ustały.

Mecz Olimpia Grudziądz – Gedania Gdańsk rozegrany zostanie w Grudziądzu w innym terminie.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Opady śniegu sprawiły, że odwołany został dzisiejszy mecz liderów III ligi (2. grupy) Olimpii Grudziądz z Gedanią Gdańsk

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu