Panie gremialnie wzięły udział w kolorowym, wesołym Biegu Kobiet zorganizowanym przez MORiW. Na trasie Arleta Meloch i wiele znanych grudziądzanek (zdjęcia)

Kwiatki i medale uczestniczkom wręczał prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Gratulował każdej z dzielnych pań a wiceprezydent Róża Lewandowska włączyła się do rozgrzewki, dopingowała uczestniczki biegu i uczestniczyła w dekoracji biegaczek.

Pogoda dopisała! Uczestniczki biegu po rozgrzewce ruszyły na trasę! Miłośniczki biegania w różnym wieku – od pań starszych i w średnim wieku do nastolatek a nawet kilkuletnich dziewczynek.

Impreza masowa w Parku Miejskim im. Piotra Janowskiego dostarczyła wielu wrażeń i na pewno zaprocentowała dla zdrowia! Panie wykazały kondycję i wolę walki, ale najważniejsze było ukończenie biegu w dowolnym czasie, w swoim tempie. Na trasie nie zabrakło medalistki paraolimpijskiej Arlety Meloch, a także radnej Edyty Ogonowskiej czy znanej działaczki kultury Krystyny Nowak. Niektóre panie – posiadaczki psów nie zostawiły ich w domu, tylko zabrały swoich pupili na trasę. Pieski też lubią biegać!

Bieg Kobiet zorganizował Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu. Była i muzyka, o którą zadbał DJ 100BBE.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Panie gremialnie wzięły udział w kolorowym, wesołym Biegu Kobiet zorganizowanym przez MORiW. Na trasie Arleta Meloch i wiele znanych grudziądzanek (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu