Piłkarze Olimpii Grudziądz pokonali na swoim boisku Bałtyk Gdynia 4:0 i zainkasowali 3 punkty!

Wysokie zwycięstwo grudziądzkiej drużyny piłkarskiej w meczu 26. kolejki III ligi (grupie drugiej). Na swoim stadionie, dopingowana przez kibiców, wygrała do zera.

W 37. minucie bramkę strzelił Szymon Stanisławski i korzystnie dla Olimpii ustawił mecz. W drugiej połowie nastąpił wręcz wysyp goli. W 69. minucie strzelił Piotr Owczarek, w 72. minucie Jose Cabrera i w 76. Konrad Gutowski.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Piłkarze Olimpii Grudziądz pokonali na swoim boisku Bałtyk Gdynia 4:0 i zainkasowali 3 punkty!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu