Polska drużyna sprinterów z dwoma kolarzami Stali Grudziądz w składzie – piąta na mistrzostwach świata we Francji (zdjęcia)

Mistrzostwa świata w kolarstwie torowym rozgrywane są na welodromie w Saint-Quentin-en-Yvelines we Francji. W składzie reprezentacji Polski są zawodnicy ALKS Stal Grudziądz.

Od lewej: Rafał Sarnecki (Stal Grudziądz), Patryk Rajkowski (Kórnik) i Mateusz Rudyk (Stal Grudziądz) – piąta drużyna sprinterska na świecie.

Polscy sprinterzy – Rafał Sarnecki (Stal Grudziądz), Patryk Rajkowski (Kórnik), Mateusz Rudyk (Stal Grudziądz) wywalczyli w rywalizacji drużynowej piąte miejsce na świecie! Startowało 17 drużyn.

Reprezentantki Polski – Urszula Łoś (Stal Grudziądz), Marlena Karwacka (Klub Kolarski Ziemia Darłowska) i Nikola Sibiak (Klub Kolarski Ziemia Darłowska) zajęły 6. miejsce w sprincie drużynowym. Konkurowały z 11 zespołami.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Polska drużyna sprinterów z dwoma kolarzami Stali Grudziądz w składzie – piąta na mistrzostwach świata we Francji (zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu