Ruszył przetarg na modernizację lekkoatletycznej części stadionu Olimpii Grudziądz. Firmy mogą zgłaszać oferty do 3 lipca

Najwyższy czas na remont stadionu przy ul. Piłsudskiego. W tym roku GKS Olimpia Grudziądz świętuje 100-lecie istnienia. Miasto ogłosiło postępowanie przetargowe na wyremontowanie wysłużonej już nawierzchni bieżni oraz części, gdzie rozgrywane są konkurencje techniczne jak skoki i rzuty.

W budżecie samorządowym Grudziądza zarezerwowane są pieniądze na ten cel. Została też przyznana z Ministerstwa Sportu i Turystyki dotacja 2,5 miliona złotych. Ministerstwo wyraziło zgodę na wykonanie tej inwestycji etapami.

– Bardzo nam zależy na modernizacji stadionu Olimpii. Jesteśmy zdeterminowani, by przeprowadzić ten długo wyczekiwany remont – deklaruje Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Koniecznie trzeba podwyższyć standard grudziądzkiego stadionu, aby znów można było na nim rozgrywać prestiżowe zawody rangi ogólnopolskiej. Liczę, że uda się pomyślnie rozstrzygnąć postępowanie, wyłonić wykonawcę i wykonać ten remont.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ruszył przetarg na modernizację lekkoatletycznej części stadionu Olimpii Grudziądz. Firmy mogą zgłaszać oferty do 3 lipca

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu