Są pierwsze medale polskich kolarzy torowych na mistrzostwach Europy w Holandii! Świetny występ Rafała Sarneckiego i Mateusza Rudyka  

Biało-czerwoni lepsi od Brytyjczyków! Już na początku rywalizacji na welodromie w Apeldoorn drużyna sprinterów wywalczyła brązowy medal. Polacy walczyli w składzie: Rafał Sarnecki, Daniel Rochna i Mateusz Rudyk.

Bardzo dobrze pojechał na ostatniej zmianie Mateusz Rudyk, były kolarz ALKS Stal Grudziądz, ale cała reprezentacja sprinterska mężczyzn walczyła znakomicie.  

Także występ Urszuli Łoś budzi uznanie. Wspólnie z reprezentacją Polski sprinterek zajęła 4. miejsce w drużynie. Mistrzostwa Europy w Apeldoorn potrwają do 14 stycznia.

To dobrze wróży przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu w 2024 roku. Biało-czerwoni w wyścigu o 3. miejsce o 28 tysięcznych sekundy byli szybsi od reprezentacji Wielkiej Brytanii.

Wyniki sprintu drużynowego mężczyzn: 1. Holandia , 2. Francja, 3. Polska, 4. Wielka Brytania.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Są pierwsze medale polskich kolarzy torowych na mistrzostwach Europy w Holandii! Świetny występ Rafała Sarneckiego i Mateusza Rudyka  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu