Niepełnosprawni sportowcy z całej Polski walczyli w Grudziądzu w tenisie stołowym, strzelectwie, podnoszeniu ciężarów i bocci  

W hali Olimpii Grudziądz zawodnicy z całego kraju rywalizowali w XXIX Ogólnopolskich Zawodach Sportowych. Odbyły się w ramach obchodów Światowego Dnia Poświęconego Osobom Niepełnosprawnym.

Rywalizacja w strzelectwie sportowym podczas XXIX Ogólnopolskich Zawodów Sportowych Osób Niepełnosprawnych w hali Olimpii Grudziądz.

Niepełnosprawni zawodnicy z wielką wolą zwycięstwa walczyli w takich dyscyplinach sportowych jak: podnoszenie ciężarów, tenis stołowy, strzelectwo sportowe i bocci.   

Ogólnopolskie zawody zorganizowało Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu przy wsparciu władz miejskich i powiatowych. Od wielu lat, niestrudzenie, walczy o sprawy osób niepełnosprawnych prezes Centrum – Krystyna Grabowska.  

Po raz kolejny uczestnicy tych zawodów udowodnili, że potrafią pokonać słabości, wykazać hart ducha i wziąć udział w pięknej rywalizacji sportowej. Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza gratulował wszystkim zawodnikom, trenerom i organizatorom: – Ogólnopolskie zawody niepełnosprawnych mają w Grudziądzu wieloletnią tradycję. Słowa uznania należą się wszystkim, którzy ją kontynuują i organizują tak ważne dla środowiska niepełnosprawnych turnieje sportowe. Brawa dla uczestników i organizatorów!

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Niepełnosprawni sportowcy z całej Polski walczyli w Grudziądzu w tenisie stołowym, strzelectwie, podnoszeniu ciężarów i bocci  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu