Srebrny medal mistrzostw Polski U20 w skoku wzwyż wywalczył Cezar Sidya z Olimpii. Pobił „życiówkę”

Cezar Sidya – zawodnik GKS Olimpia Grudziądz zdobył srebrny medal i wicemistrzostwo Polski w kategorii wiekowej do 20 lat! Zaliczył wysokość 211 cm.

Cezar Sidya (pierwszy z lewej) na podium mistrzostw Polski U20, po dekoracji srebrnym medalem.

Lekkoatleta GKS Olimpia Grudziądz – Cezar Sidya wywalczył srebrny medal podczas Mistrzostw Polski U20 w Radomiu.  Zajął drugie miejsce w konkursie skoku wzwyż. Pokonał poprzeczkę na wysokości 211 cm. Jest to jego nowy rekord życiowy. Dodajmy, że Cezar Sidya uzyskał taki sam wynik jak mistrz Polski U20 czyli 211 cm, tylko miał na koncie więcej strąceń poprzeczki.

Również bardzo dobrze w konkursie zaprezentował się Damian Donakowski z Olimpii, który zajął 4. miejsce z wynikiem 206 cm.

Trzeci zawodnik Olimpii Grudziądz, startujący w mistrzostwach Polski – Mateusz Kukawka zajął 6. miejsce w chodzie na 10 000 m z wynikiem 50:26:26.

Cezar Sidya jest w reprezentacji Polski na międzynarodowe zawody lekkoatletyczne w Słowenii. Wystąpi w konkursie skoku wzwyż. Będzie walczyć o kwalifikacje na mistrzostwa świata, które odbędą się w Kolumbii.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Srebrny medal mistrzostw Polski U20 w skoku wzwyż wywalczył Cezar Sidya z Olimpii. Pobił „życiówkę”

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu