Srebrny medal zdobył Cezar Sidya (GKS Olimpia) w międzynarodowych zawodach w Słowenii. W konkursie skoku wzwyż (zdjęcia)

Cezar Sidya (GKS Olimpia Grudziądz) wywalczył 2. miejsce i srebrny medal w konkursie skoku wzwyż podczas międzynarodowych zawodów lekkoatletycznych juniorów w Mariborze (Słowenia). 16 lipca zaliczył wysokość 209 cm.

Cezar Sidya (pierwszy z prawej) przed skocznią na stadionie w Mariborze, gdzie wywalczył srebro.

W międzynarodowych zawodach U20 w Mariborze rywalizowały reprezentacje takich państw jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Polska i Słowenia.

Udany występ zanotował 16 lipca w Mariborze Cezar Sidya, zawodnik GKS Olimpia Grudziądz. Zajął 2. miejsce z wynikiem 209 cm. Konkurs skoku wzwyż wygrał Słoweniec Sandro Jersin Tomassini z wynikiem 212 cm.  Na 3. miejscu uplasował się też Polak – Sebastian Moszczyński z rezultatem 209 cm (miał więcej zrzutek niż Sidya).

Zawodnicy szlifują formę i starają się osiągać jak najlepsze wyniki, gdyż chcą uzyskać minima na mistrzostwa świata juniorów.

Cezar Sidya na co dzień trenuje na Wybrzeżu, gdzie jest w Szkole Mistrzostwa Sportowego.

(marz)

Reprezentacja Polski w międzynarodowych zawodach U20 w Mariborze (Słowenia).
Srebrny medal zdobyty przez Cezara Sidyę na międzynarodowych zawodach w Słowenii.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Srebrny medal zdobył Cezar Sidya (GKS Olimpia) w międzynarodowych zawodach w Słowenii. W konkursie skoku wzwyż (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu