Stanica powstała nad jeziorem Rudnickim w Grudziądzu. Służyć będzie wszystkim środowiskom żeglarskim w mieście

Spotkanie świąteczno-noworoczne grudziądzkich środowisk żeglarskich upłynęło w optymistycznej atmosferze.

Nowoczesny obiekt służyć ma wszystkim miłośnikom żeglarstwa w Grudziądzu. I zawodnikom uprawiającym ten sport wyczynowo, i dorosłym pasjonatom.

W spotkaniu w nowej stanicy uczestniczył prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. – Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w budowę stanicy żeglarskiej nad jeziorem Rudnickim. Było ich naprawdę wiele. Cieszy to, że wśród zawodników uprawiających żeglarstwo jest wiele dzieci i młodzieży – podkreśla prezydent. – Ten piękny sport przyciąga też dorosłych, którzy pływają pod żaglami rekreacyjnie. Zależało nam na tym, aby stanica służyła wszystkim środowiskom żeglarskim w mieście i tak właśnie się stanie. Operatorem stanicy będzie Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu. Wspaniale, że ten nowy i nowoczesny obiekt nad jeziorem Rudnickim wzbogaci już od najbliższego sezonu sportowo-turystyczną bazę miasta.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Stanica powstała nad jeziorem Rudnickim w Grudziądzu. Służyć będzie wszystkim środowiskom żeglarskim w mieście

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu