Troje zawodników Stali Grudziądz startuje w torowym Pucharze Narodów w Kairze: Urszula Łoś, Mateusz Rudyk i Rafał Sarnecki  

14 marca w Kairze (Egipt) rozpoczął się Puchar Narodów w kolarstwie torowym. 🚴‍♀️🚴🚴‍♂️W 18-osobowej reprezentacji Polski są dwaj sprinterzy ALKS Stal Grudziądz Mateusz Rudyk i Rafał Sarnecki 🚴‍♂️ oraz jedna sprinterka – Urszula Łoś. Turniej zakończy się 17 marca.

Mateusz Rudyk to aktualny srebrny medalista mistrzostw Europy w sprincie indywidualnym.

Dwóch grudziądzkich kolarzy będzie rywalizować w sprincie mężczyzn. Oprócz nich w ekipie biało-czerwonych są sprinterzy z innych polskich klubów: Maciej Bielecki i Patryk Rajkowski.

W sprincie kobiet na welodromie w Kairze walczyć będzie reprezentantka ALKS Stal Grudziądz Urszula Łoś. Inne polskie sprinterki w Pucharze Narodów to: Marlena Karwacka, Nikola Sibiak i Paulina Petri.    

Na średnim dystansie pań wystartują: Daria Pikulik, Patrycja Lorkowska, Olga Wankiewicz, Karolina Karasiewicz.   Zawody potrwają do 17 marca.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Troje zawodników Stali Grudziądz startuje w torowym Pucharze Narodów w Kairze: Urszula Łoś, Mateusz Rudyk i Rafał Sarnecki  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu