Udanie rozpoczął się całkiem nowy cykl sportowy w Grudziądzu – Klub Małego Biegacza, pilotowany przez GKS Olimpia. Będzie kontynuowany (zdjęcia)

Jest to znakomite wyrabianie w najmłodszych grudziądzanach dobrego nawyku aktywności fizycznej, a zwłaszcza biegania, które można uprawiać praktycznie wszędzie.

Jednak najlepiej rywalizować w grupie rówieśników, co potwierdził bieg na nadwiślańskich błoniach, w którym wzięły udział dzieci niesamowicie dopingowane przez rodziców, rodzeństwo, przyjaciół.  Nie ma to jak dostać prawdziwy numer startowy i przebiec – przed kibicami – całą trasę, co było dla każdego młodego zawodnika dużym przeżyciem i sukcesem. Prestiżu biegowi dodała obecność prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego, który też dopingował walczących na trasie małych biegaczy. Na trasie pojawili się też przedstawiciele młodzieży.

Wielu młodych zawodników zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance. Każdy uczestnik otrzymał drobne upominki, a przede wszystkim pamiątkowy medal i pluszaka (tym razem było to spichlerz – maskotka).

Cykl Klub Małego Biegacza pod patronatem prezydenta Macieja Glamowskiego będzie w Grudziądzu kontynuowany.

Klub Małego Biegacza składa się z 4 zawodów. Kolejne terminy to: 8 czerwca, 1 września i 6 października. Biegi odbędą się w innych miejscach miasta.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Udanie rozpoczął się całkiem nowy cykl sportowy w Grudziądzu – Klub Małego Biegacza, pilotowany przez GKS Olimpia. Będzie kontynuowany (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu