W sobotę Olimpia podejmie Gedanię Gdańsk! W Grudziądzu mecz dwóch najlepszych drużyn ze szczytu tabeli III ligi!

Arcyważny i atrakcyjny mecz pomiędzy Olimpią Grudziądz a Gedanią Gdańsk już 19 listopada! To spotkanie piłkarskich liderów przyciąga uwagę kibiców. Trwa sprzedaż biletów. A kto nie może przyjść na stadion Olimpii, obejrzy transmisję internetową.

Transmisja transmisją, ale najlepiej taki mecz obejrzeć na żywo, dopingując piłkarzy. W Grudziądzu zmierzą się dwie drużyny walczące równorzędnie „łeb w łeb” o palmę pierwszeństwa w drugiej grupie III ligi. Nie jest powiedziane, że mniejszy Grudziądz ugnie się przed wielkim Gdańskiem, bo biało-zieloni grają na swoim boisku i będą mieli doping miejscowych fanów. Jak mawiał ś.p. trener reprezentacji Polski Kazimierz Górski: „Piłka jest okrągła a bramki są dwie!” Obie drużyny chcą awansować do II ligi. Która z nich okaże się lepsza w Grudziądzu?

W Grudziądzu sprzedaż biletów na ten mecz na szczycie trwa już od wtorku. Można je kupić w Sklepie Kibica przy głównej bramie wjazdowej na stadion od strony ul. Piłsudskiego 14.  Godziny sprzedaży w najbliższych dniach:

  • 17 listopada od godz. 10.00 do 18.00
  • 18 listopada od godz. 10.00 do 18.00
  • 19 listopada od 9. 00 do 14.00

Cennik biletów:

Normalny (przedsprzedaż)Normalny (dzień meczu)Ulgowy (przedsprzedaż)Ulgowy (dzień meczu)Kobiety i młodzież
(12-16 lat)
Dzieci do 12 lat
15 zł18 zł9 zł13 zł6 zł2 zł

Kto będzie w tym czasie poza Grudziądzem lub nie będzie mógł przyjść na stadion przy ul. Piłsudskiego może obejrzeć transmisję.

Marek Siwik z KP Sport Media upowszechnia informację dla kibiców, którzy nie będą mogli dotrzeć na stadion w Grudziądzu. Możliwe będzie śledzenie transmisji w internecie poprzez aplikacje mobilne na telewizorach, smartfonach, tabletach czy komputerach.

Na kanale YouTube KPSport dostępna będzie bezpłatna ogólnodostępna transmisja z meczu 17. kolejki III ligi grupy drugiej, w której spotkają się drużyny:
Olimpia Grudziądz – Gedania Gdańsk

Mecz na żywo w sobotę 19 listopada (początek transmisji o godzinie 11.50) dostępny będzie pod linkiem:
https://youtu.be/cEyqtfnDmFI

Transmisja będzie również dostępna na stronie www.kpsport.pl 
(Marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W sobotę Olimpia podejmie Gedanię Gdańsk! W Grudziądzu mecz dwóch najlepszych drużyn ze szczytu tabeli III ligi!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu