Weźmiecie udział w Biegu Niepodległości? Zgłoszenia do 5 listopada. Wpisowe 20 zł. Każdy otrzyma upominek i medal

Zbliża się Święto Niepodległości. Jednym z wydarzeń tego święta w Grudziądzu będzie Bieg Niepodległości w barwach biało-czerwonych. Organizator – Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku przypomina: zgłoszenia do 5 listopada.

To już tradycja, że co roku grudziądzanie gremialnie biorą udział w Biegu Niepodległości. MORiW informuje: to nasz wspólny, biało – czerwony bieg. Zachęcamy do zabrania ze sobą flagi i ubrania się na biało-czerwono. Ładnie wyglądają koszulki czy bluzy z polskimi orłami i różne akcenty w barwach narodowych.

Organizatorzy objaśniają: – Spotkamy się 11 listopada o godzinie 13.00 na Cytadeli, skąd wystartujemy aby razem, wolnym tempem, w zwartej grupie dobiec Wiślaną Trasą Rowerową, ulicami: Zamkową, Spichrzową i Prostą do Rynku. Tam złożymy kwiaty pod pomnikiem Żołnierza Polskiego i tą samą trasą wrócimy na Cytadelę. Trasa liczy 5 km. Na wszystkich uczestników czekać będzie upominek, pamiątkowy numer startowy i piękny medal z biało-czerwona szarfą.

Na mecie uczestnicy rozgrzeją się pyszną, gorącą zupą a po biegu będzie można  skorzystać z atrakcji przygotowanych na dzień 11 listopada na Cytadeli.

Wpisowe wynosi 20 zł. Ilość miejsc w biegu ograniczona do 200 osób. Zapisy trwać będą do 5 listopada na stronie internetowej https://wbtiming.pl/BiegNiepodleglosci2022

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Weźmiecie udział w Biegu Niepodległości? Zgłoszenia do 5 listopada. Wpisowe 20 zł. Każdy otrzyma upominek i medal

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu