Wielki wyczyn uczniów Szkoły Podstawowej nr 20 w Grudziądzu: wygrali Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Dzieci! Pokonali wszystkich rywali z naszego województwa

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 w Grudziądzu są najlepsi w sportowym  współzawodnictwie miejskim. Okazuje się, że stać ich na wiele więcej: wygrali także rywalizację wojewódzką: triumfując w Kujawsko-Pomorskich Igrzyskach Dzieci.

Młodzi sportowcy z grudziądzkiej „dwudziestki” pokonali wszystkich swoich rywali z całego województwa kujawsko-pomorskiego, także najgroźniejszych ze Szkoły  Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.

Nigdy dotąd żadna grudziądzka szkoła nie wygrała takiej rywalizacji.

Na końcowy wynik złożyły się wyniki uczniów osiągnięte w wielu dyscyplinach sportu. Liczone były rezultaty około 70 bardzo sprawnych uczniów, mocnych w sporcie (z klas IV – VI).  

Słowa uznania należą się przede wszystkim walecznym zawodnikom ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Grudziądzu ale także ich nauczycielom, którzy potrafią odpowiednio wyszkolić uczniów i prowadzić ich w zawodach.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wielki wyczyn uczniów Szkoły Podstawowej nr 20 w Grudziądzu: wygrali Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Dzieci! Pokonali wszystkich rywali z naszego województwa

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu