Z Gdańska do Grudziądza przybyła Adrianna Sikorska, piękna wiceprezes Energi Grupa Orlen i ogłosiła: – Sponsorujemy Olimpię od 1 marca! (zdjęcia, wideo)

Świetną wiadomość dla Grudziądza przekazała dziś w Ratuszu wiceprezes Energi SA z Grupy Orlen Adrianna Sikorska: – Od 1 marca Energa jest sponsorem drużyny piłkarskiej Olimpii! Logo już widnieje na pierwszej koszulce klubowej. Podpisaliśmy umowę obowiązującą do końca roku.

Od lewej: Sławomir Szymański, Tomasz Asensky, Adrianna Sikorska, Maciej Glamowski i Marcin Małek (prezes CCGT budującej elektrownię) z koszulką Olimpii, która ma logo Energi w centralnym miejscu.

Dlaczego do końca roku? – Zgodnie z naszymi zasadami, bo tak rozliczamy sponsoring, ale będziemy rozmawiać o dalszej, przyszłorocznej współpracy – objaśniła gazecie www.egrudziadz.pl Adrianna Sikorska. – Budujemy w Grudziądzu jedną z najnowocześniejszych elektrowni gazowo-parowych w Europie i chcemy zaznaczyć swoją obecność i wsparcie dla miejscowej społeczności.

Piłkarze Olimpii w tym sezonie chcą awansować z III do II ligi.

Adrianna Sikorska – wiceprezes Energi SA z Grupy Orlen ogłasza news o sponsorowaniu zawodowej drużyny piłkarskiej Olimpii Grudziądz SA.

Wiceprezes Adrianna Sikorska podkreśliła, że Energa SA sponsoruje kluby i różne instytucje nie tylko na Pomorzu. Wszędzie team, gdzie przedsięwzięcie wpisuje się w strategię sponsoringową Energi.

– Nie wymienię kwoty, na jaką podpisaliśmy umowę, bo to sprawa poufna. Nie można ponadto porównywać klubów, bo sytuacja każdego z nich jest inna, potrzeby są różne i mogę tylko tyle powiedzieć, że obie strony są zadowolone z warunków współpracy – powiedziała wiceprezes Adrianna Sikorska portalowi www.egrudziadz.pl

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza: – To historyczny moment. Olimpia otrzymuje znaczące wsparcie na 100-lecie istnienia. Drugi aspekt to budowa elektrowni gazowo-parowej za około 2 miliardy złotych. Na taką inwestycję Grudziądz czekał bardzo długo.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza podkreślił znaczącą rolę tego wsparcia finansowego dla Olimpii Grudziądz, która świętuje w tym roku 100-lecie istnienia. – To historyczny moment dla klubu i miasta. Na jubileusz Olimpia otrzymuje znaczące wsparcie. Klub piłkarski to nie tylko pierwsza drużyna, to także Szkoła Mistrzostw Sportowego i Akademia Piłkarska. Liczę, że to początek, pierwszy krok współpracy. Drugi ważny aspekt to postępująca budowa elektrowni gazowo-parowej. To ogromna inwestycja za prawie 2 miliardy złotych, z którą Grudziądz wiązał wielkie nadzieje i to już się dzieje. Grudziądzkie firmy już współpracują z wykonawcą budowy i korzystają z tej kooperacji.  Liczymy na duże wpływy finansowe z podatków, które uiszczać będzie elektrownia.    

Sławomir Szymański, przewodniczący Komisji Sportu Rady Miejskiej: – Dziękuję pani wiceprezes Adriannie Sikorskiej za otwartość na pomoc finansową naszemu klubowi.

Nie krył zadowolenia Sławomir Szymański – szef Klubu Radnych PiS oraz przewodniczący Komisji Sportu Rady Miejskiej: – Dziękuję wiceprezes Adriannie Sikorskiej za otwartość na to, żeby pomóc naszemu klubowi – Olimpii. Tę otwartość zauważyłem już podczas grudniowego spotkania w Gdańsku. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i pomogli doprowadzić sprawę sponsoringu do pomyślnego finału, m.in. poseł Annie Gembickiej. To są dobrze zainwestowane pieniądze, przyniosą efekt a drużyna Olimpii będzie mogła awansować.

Prezes Olimpii Grudziądz SA Tomasz Asensky: – Mamy znaczącego sponsora, to dobrze wróży na przyszłość. Zachęca inne firmy, by nas wspierały, bo Energa SA z Grupy Orlen to markowa firma, która daje przykład.

TEKST, FOT. I WIDEO: MARYLA RZESZUT    

Od lewej: Krzysztof Kosiński, Sławomir Szymański, Tomasz Asensky, Adrianna Sikorska, Maciej Glamowski, Marcin Małek.
Adrianna Sikorska – wiceprezes Energi SA z Grupy Orlen i Tomasz Asensky, prezes Olimpii Grudziądz SA.
Od lewej panie: Kamila Dymowska, Adrianna Sikorska i Bogna Koma reprezentujące w Grudziądzu Energę SA z Grupy Orlen.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Z Gdańska do Grudziądza przybyła Adrianna Sikorska, piękna wiceprezes Energi Grupa Orlen i ogłosiła: – Sponsorujemy Olimpię od 1 marca! (zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu