Zapisy uczestników La Rive Triathlon Grudziądz tylko do 4 czerwca! Rywalizacja rozpocznie się 18 czerwca w Rudniku od pływania

La Rive SA – sponsor tytularny ogólnopolskiego triathlonu dorzucił w tym roku pulę pieniędzy. Pierwsza edycja udała się znakomicie i Grudziądz organizuje tę imprezę po raz drugi. Odbędzie się 18 czerwca (niedziela).    

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu perfekcyjnie zorganizował triathlon w ubiegłym roku. Uczestnicy nie szczędzili słów uznania. Tym chętniej znów wezmą udział w tej imprezie.

Jakie dyscypliny sportu wchodzą w skład triathlonu? Pływanie, jazda na rowerze i bieg. Triathlon jest w Polsce coraz bardziej popularny wśród sportowców amatorów. Przyjął się też w Grudziądzu, który ma znakomite warunki do przeprowadzenia takiego turnieju.  

Jednym z trzech etapów triathlonu jest – jako pierwsze – pływanie w jeziorze Rudnickim Wielkim. La Rive Triathlon Grudziądz rozpocznie się na plaży miejskiej MORiW. W sąsiedztwie plaży jest sezonowa baza noclegowa Camping 134, którą uczestnicy mogą się zainteresować i zamieszkać może nawet dłużej niż wymaga tego udział w triathlonie.

Nad organizacją pracuje MORiW i środowisko triathlonistów. Pierwsza impreza w Grudziądzu odbyła się m.in. dzięki inicjatywie grudziądzanina Marcina Fischera. Po latach startów w całej Polsce pragnął, aby takie zawody odbyły się także w Grudziądzu. Organizowane są po raz drugi!

W tym roku oprócz atrakcyjnych nagród od La Rive Polska dla najlepszych sportowców, organizatorzy mają przydatny upominek dla wszystkich uczestników: w pakietach dostaną m.in. granatową, sportową kurtkę.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski objął La Rive Triathlon Grudziądz honorowym patronatem.  

Zapisy uczestników La Rive Triathlonu Grudziądz trwają do 4 czerwca.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zapisy uczestników La Rive Triathlon Grudziądz tylko do 4 czerwca! Rywalizacja rozpocznie się 18 czerwca w Rudniku od pływania

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu