Zawodniczki z klubu Janusza Kalamarskiego na podium mistrzostw województwa w karate kyokushin! Złoto zdobyła Agata Samsel a srebro Anna Czarnecka

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Karate Kyokushin odbyły się w Świeciu nad Wisłą.  

W zawodach startowało 177 zawodników z 10 klubów regionu. Reprezentantki grudziądzkiego klubu zdobyły dwa medale.

Złoty zdobyła Agata Samsel, rocznik 2010 w kategorii wagowej do 50 kg. Wygrała wszystkie  walki przed czasem! Srebrny medal wywalczyła Anna Czarnecka, rocznik 2011, w kategorii wagowej do 75 kg. Ich trenerem jest sensei Janusz Kalamarski.

Organizatorem mistrzostw województwa był Okręgowy Związek Karate.

Mistrzyni województwa kujawsko-pomorskiego w karate kyokushin Agata Samsel (z prawej) i wicemistrzyni naszego województwa Anna Czarnecka.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zawodniczki z klubu Janusza Kalamarskiego na podium mistrzostw województwa w karate kyokushin! Złoto zdobyła Agata Samsel a srebro Anna Czarnecka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu