Zawody Strong Man – rywalizacja siłaczy w grudziądzkiej marinie przyciągnęła fanów miejscowych i przyjezdnych

Kibiców nie zabrakło podczas 7. edycji Pucharu Polski. W  malowniczej marinie nad Wisłą w Grudziądzu efektownie prezentowali się strong mani dźwigający niesamowite ciężary…

Zawody strong manów przyciągają liczną publiczność. Są widowiskowe i budzą emocje.

Maciej Glamowski – prezydent Grudziądza witając uczestników Pucharu Polski i kibiców życzył wszystkim emocjonujących przeżyć.

Zawody Strong Man odbyły się w Grudziądzu już po raz kolejny. Uczestników  zmagań dopingowali kibice grudziądzcy i przyjezdni, którzy zawitali do mariny specjalnie, by obejrzeć ten turniej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zawody Strong Man – rywalizacja siłaczy w grudziądzkiej marinie przyciągnęła fanów miejscowych i przyjezdnych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu