Złoty medal mistrzostw świata juniorek „wykręciła” dziś Maja Tracka (Stal Grudziądz) na torze kolarskim w Tel Awiwie. Była najlepsza w wyścigu scratch

Maja Tracka (ALKS Stal Grudziądz) wywalczyła na torze kolarskim w Tel Awiwie mistrzostwo świata juniorek w wyścigu scratch! Dla Polski i Grudziądza.

Maja Tracka (Stal Grudziądz) – biało-czerwona najlepsza! Na najwyższym stopniu podium w Tel Awiwie podczas dekoracji medalami pierwszej trójki mistrzostw świata juniorek w wyścigu scratch.

Dziś (wtorek, 23 sierpnia) rozpoczęły się w Izraelu mistrzostwa świata juniorów w kolarstwie torowym. Uczestniczy w nich 6-osobowa reprezentacja ALKS Stal Grudziądz. Już w pierwszym dniu grudziądzka zawodniczka Maja Tracka okazała się najlepsza w wyścigu scratch kobiet i zdobyła złoty medal.  

Mistrzostwa świata juniorów potrwają na welodromie w Tel Awiwie (Izrael) do 27 sierpnia.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Złoty medal mistrzostw świata juniorek „wykręciła” dziś Maja Tracka (Stal Grudziądz) na torze kolarskim w Tel Awiwie. Była najlepsza w wyścigu scratch

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu