Jarmark Spichrzowy na 733. urodziny Grudziądza – od 14 do 16 czerwca. Ma być więcej stoisk, także na ul. Wodnej. Koncerty gwiazd nad Wisłą. Na wszystkie imprezy dojedziemy bezpłatnymi tramwajami!

To wyjątkowe wydarzenie, które od lat uatrakcyjnia obchody urodzin Grudziądza. W tym roku miną 733 lata od nadania praw miejskich.

Jarmark Spichrzowy odbędzie się od 14 do 16 czerwca. W tym roku możemy liczyć na wiele niespodzianek i nowości, aby wspaniale uczcić 733. rocznicę nadania praw miejskich Grudziądzowi.

Świętować będziemy na ulicach miasta i na nadwiślańskich błoniach. Pojawi się wiele  kolorowych straganów pełnych smakołyków, wyrobów artystycznych, rękodzieł, produktów lokalnych producentów. Jarmark Spichrzowy to okazja do zakupów i spotkania się z lokalnymi rzemieślnikami oraz degustacji wyjątkowych potraw.

 W tym roku ma być więcej stanowisk handlowych, które ustawione zostaną także na kolejnych ulicach. Dodane będą kramy i stragany także wzdłuż ulicy Wodnej oraz kolejne na ul. Pańskiej i Spichrzowej.

KONCERTY na pewno przyciągną masową publiczność.

14 czerwca (piątek) o godz. 19.30 wystąpi LANBERRY. 14 czerwca o godz. 21.00 – DAWID KWIATKOWSKI a 15 czerwca (sobota) o godz. 19.00 AREK KŁUSOWSKI a po nim URSZULA o godz. 20.30. 

Na wszystkie wydarzenia Jarmarku Spichrzowego będzie można dojechać bezpłatnymi tramwajami.

Program jest bardzo bogaty:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jarmark Spichrzowy na 733. urodziny Grudziądza – od 14 do 16 czerwca. Ma być więcej stoisk, także na ul. Wodnej. Koncerty gwiazd nad Wisłą. Na wszystkie imprezy dojedziemy bezpłatnymi tramwajami!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu