10 maja przejażdżka „trójką” z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim a 16 maja spotkanie na Lotnisku

10 maja o godz. 13.10 z przystanku przy ul. Rydygiera ruszy autobus linii nr 3 z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim na pokładzie. We wtorek, 16 maja o godz. 18.00 – spotkanie z mieszkańcami osiedla Lotnisko.

Po spotkaniu na osiedlu Strzemięcin prezydent Grudziądza Maciej Glamowski zawita do mieszkańców Lotniska. Będzie to trzecie w tym roku spotkanie – 16 maja o godz. 18.00.

Spotkanie ma formułę otwartą. Wszyscy mogą przyjść, także mieszkańcy z innych osiedli czy centrum miasta.  

Wcześniej w Grudziądzu – 10 maja (środa) – kolejna przejażdżka z prezydentem Maciejem Glamowskim, tym razem autobusem linii nr 3. Prezydent wsiądzie do „trójki” na przystanku koło szpitala, przy ul. Rydygiera. Kurs rozpocznie się o godz. 13.10. Autobus pojedzie na ulicę Dębową, a w tym czasie będzie dobra okazja do zadania pytania prezydentowi, zgłoszenia problemu, porozmawiania o sprawach miasta.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

10 maja przejażdżka „trójką” z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim a 16 maja spotkanie na Lotnisku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu