10 mandatów radnych dla Koalicji Obywatelskiej w Grudziądzu. Najwięcej głosów w tym gronie zgarnął Tomasz Smolarek: 2205 (zdjęcia)

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej w Grudziądzu uzyskali 10 mandatów: Tomasz Smolarek 2205 głosów, Paweł Napolski 870 głosów, Mariusz Żebrowski 810, Krzysztof Pokora 617, Krzysztof Misiewicz 232, Ewelina Dąbrowska 221, Jakub Kopkowski, Piotr Jezierski, Edyta Ogonowska, Mateusz Cieślakiewicz.

Ugrupowaniem, które od początku było liderem w głosowaniu jest Koalicja Obywatelska. Na 2. miejscu Sojusz Obywatelski Grudziądz M. Glamowski, na 3. Prawo i Sprawiedliwość, na 4. Nowa Droga Czas Grudziądza.

Maryla Rzeszut

Fot. Anette

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

10 mandatów radnych dla Koalicji Obywatelskiej w Grudziądzu. Najwięcej głosów w tym gronie zgarnął Tomasz Smolarek: 2205 (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu