11 listopada BEZPŁATNA linia autobusowa C dowiezie chętnych na Cytadelę w Grudziądzu. Kursy z al. 23 Stycznia co pół godziny

Narodowe Święto Niepodległości jest dobrą okazją do wyprawy na CYTADELĘ GRUDZIĄDZ.

Do grudziądzkiej twierdzy dojedziemy BEZPŁATNĄ linią specjalną C.

Jak informuje Wydział Komunikacji Miejskiej grudziądzkiego Ratusza TRASA LINII AUTOBUSOWEJ C NA CYTADELĘ rozpocznie się na al. 23 Stycznia. Kursy co 30 minut!

Z al. 23 Stycznia: Pierwszy kurs o godz. 10.45. Ostatni kurs o godz. 14.45.

Kursy powrotne z 18. Pułku Ułanów Pomorskich: Pierwszy kurs powrotny o godz. 10.59. Ostatni kurs powrotny o godz. 14.59. Odjazdy co 30 minut.

Rozkłady są na stronie: www.transport.grudziadz.pl

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

11 listopada BEZPŁATNA linia autobusowa C dowiezie chętnych na Cytadelę w Grudziądzu. Kursy z al. 23 Stycznia co pół godziny

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu