12 i 13 lipca marina przy ul. Portowej w Grudziądzu zmieni się w wielką, kinową salę pod gwiazdami. W pięknym plenerze nad Wisłą wyświetlone zostaną 4 słynne filmy

Każdego wieczoru widzowie obejrzą dwa filmy światowego formatu. Pierwszy to kino familijne przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Drugi film adresowany jest dla nieco starszych widzów. Wstęp wolny.

FOT. MARYLA RZESZUT

PROGRAM:
*12 lipca o godz. 21.30 – „Chłopiec z chmur” (2019), reż. Nicolas Vanier
*12 lipca o godz. 23.30 – „Wszystko o moim starym” (2023), reż. Laura Terruso
*13 lipca o godz. 21.30 – „Detektyw Bruno” (2022), reż. Magdalena NiećMariusz Palej *13 lipca o godz. 23.30 – Alibi.com 2″ (2023), reż. Philippe Lacheau

„Chłopiec z chmur” to opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze i przygodzie, która odmieni życie pewnego chłopca i jego skrzydlatych przyjaciół.  

„Wszystko o moim starym” – Prostolinijny włoski imigrant o południowym temperamencie kontra rodzina konserwatywnych bogaczy, którzy na wszystkich patrzą z góry. Co może pójść nie tak?

„Detektyw Bruno” – Aby rozwiązać skomplikowaną zagadkę, ośmioletni Oskar „wynajmuje” wyjątkowego detektywa.

Alibi.com 2″ – Greg wiódł spokojne życie do momentu gdy postanawia oświadczyć się Flo, więc musi przedstawić ją swoim rodzicom. Nie ma wyboru, znów otwiera agencję i zatrudnia fałszywych rodziców.
Na projekcje filmów WSTĘP WOLNY.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

12 i 13 lipca marina przy ul. Portowej w Grudziądzu zmieni się w wielką, kinową salę pod gwiazdami. W pięknym plenerze nad Wisłą wyświetlone zostaną 4 słynne filmy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu