150 seniorów będzie się wszechstronnie kształcić w Międzypokoleniowym Centrum Wiedzy w Grudziądzu. Rozpoczął się nowy semestr

Uroczysta inauguracja odbyła się w teatrze w Grudziądzu. Zajęcia prowadzone są w marinie.

Program zajęć, które odbywają się 5 dni w tygodniu, przewiduje wykłady i ćwiczenia z języka angielskiego, ochrony zdrowia, historii lokalnej, turystyki, informatyki, muzyki, sztuki. Nie zabraknie aktywności fizycznej m.in. zajęć z jogi i ćwiczeń na siłowni Aspiration Marleny Wawrzyniak.

Wykład inauguracyjny o inwestycjach w grudziądzkie zabytki wygłosił w teatrze prezydent Grudziądza, dr Maciej Glamowski.

Nowy semestr rozpoczęło dwa razy więcej słuchaczy-seniorów niż na początku działalności Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy.  

W inauguracji nowego semestru uczestniczyli także poseł Tomasz Szymański, przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kowarowski oraz wiceprezydent Grudziądza Szymon Gurbin.

Zajęcia odbywają się w grudziądzkiej marinie. Z czasem, gdy wyremontowany zostanie Dom Towarowy Korzeniewskich na Rynku w Grudziądzu, Międzypokoleniowe Centrum Wiedzy przeniesie się do tego obiektu.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

150 seniorów będzie się wszechstronnie kształcić w Międzypokoleniowym Centrum Wiedzy w Grudziądzu. Rozpoczął się nowy semestr

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu